PolskiAngielski
1 » Jak założyć podsłuch ?2

Jak założyć podsłuch ?

Jak założyć podsłuch w telefonie komórkowym ?
podpowiadamy jaki dokonać wybór oprogramowania do monitorowania telefonu komórkowego

podsłuch w telefonie

Decyzja o wyborze właściwego oprogramowania do podsłuchu, czy też kontroli telefonu komórkowego nie należy do najłatwiejszych. Balansując między ceną, możliwościami, funkcjami, łatwością obsługi, dyskrecją i skutecznością z każdym dniem coraz bardziej wahamy się, co wybrać. Poza tym już teraz szacuje się, że na świecie jest więcej telefonów komórkowych aniżeli ludzi! Jak więc wybrać oprogramowanie właściwe do danego telefonu skoro tych jest od groma – różne marki, różne modele, różne systemy operacyjne. Podpowiadamy, czym się kierować przy wyborze oprogramowania, aby skutecznie i dyskretnie móc skorzystać z tego na czym nam zależy.

Oferta naszej firmy to możliwość zakupu oprogramowania do większości telefonów komórkowych. I pomimo tego, że ten rośnie z każdym rokiem, jesteśmy na bieżąco – pod kątem uaktualnień i nowych modeli – tak, aby każdy zainteresowany miał możliwość skorzystania z naszej oferty. Trudniej zainstalować oprogramowanie na starych modelach telefonów, ale tych na szczęście jest coraz mniej.

Punkt 1 – oprogramowanie


Aby zacząć musisz wiedzieć, jakie oprogramowanie ma Twój telefon. Jeśli nie wiesz, to być może decyzję ułatwią Ci słowa „system operacyjny”. Dzisiejszy świat telefonów to systemy, takie jak:

 

  • iOS – dotyczy telefonów komórkowych marki Apple, a więc każdy model iPhone,
  • Anroid – obecnie najbardziej popularny system operacyjny. Dominuje w takich telefonach, jak Samsung, Sony, LG, Motorola, czy HTC,
  • Symbian – kojarzony jest głównie z telefonami marki Nokia. Dominuje na przykład w telefonach z serii E,
  • BlackBerry – system operacyjny telefonów o tej samej nazwie,
  • Windows Mobile – oprogramowanie obecne w telefonach, takich marek jak Motorola, Asus, Lenovo, HTC, LG.
 

Jeśli dalej masz wątpliwości, oprogramowanie swojego telefonu możesz sprawdzić na internecie lub nieodpłatnie, kontaktując się z nami.

Punkt 2 – wybór oprogramowania ze względu na formę dostarczenia informacji

Zakładamy więc, że bierzesz pod uwagę zakup oprogramowania podsłuch w telefonie. Czas teraz podjąć decyzję, w jaki sposób chcesz otrzymać informacje przekazywane ze śledzonego telefonu. Rozwiązania są trzy:
(1)    dane będą wysyłane z telefonu komórkowego na Twój telefon komórkowy za pomocą SMS,
(2)    dane będą wysyłane z telefonu komórkowego na Twój adres e-mail,
(3)    dane będą wysyłane z telefonu komórkowego na serwer (dostęp otrzymasz przez stronę www).

Jak to działa? Telefon, który kontrolujemy wysyła nam SMS z informacją, że prowadzona jest rozmowa. Żeby podsłuchać – musimy się „wdzwonić” w rozmowę w czasie rzeczywistym. Jeśli z jakiś przyczyn nie możemy, rozmowa przepada. Jest jednak alternatywa – rozmowy mogą być nagrywane i następnie przesyłane do nas na e-mail lub serwer www przez Internet w telefonie (wifi, gprs/3g/lte) – wymaga to jednak konieczności posiadania w telefonie kontrolowanym połączenia z internetem (aktywny gprs/3g/lte lub dostęp do WiFi).

Optymalna sytuacja jest wtedy, gdy Ty jesteś abonentem (właścicielem) karty, która znajduje się w telefonowanie kontrolowanym. O wszystkim wtedy Ty decydujesz, masz możliwość aktywacji internetu itp. Nie obawiaj się, ze to niemożliwe – wszystkie smartfony mają dostęp do Internetu, bo po to zostały wyprodukowane.


Punkt 3 – długość kontroli

Jest to istotne, bo najtańsze pakiety przewidują 15 – dniową licencję. Wybierając długość warto się zastanowić - niektóre wersje programów do podsłuchu telefonów są przypisane do jednego konkretnego numeru seryjnego (IMEI) telefonu i nie posiadają limitów czasowych, inne można przenosić na inne telefony, ale z kolei licencja jest ważna przez określony czas – na przykład 12 miesięcy.

 

Podsłuch w telefonie komórkowym - wnioski podsłuch telefonu

 

podsłuch w telefonie komórkowym

Podsłuch w telefonie komórkowym  Zaplanuj go od A do Z. Tylko to daje Ci 100% pewność powodzenia. Podejmij decyzję, czy oprogramowanie będziesz używać głównie w danej chwili na potrzeby jednej konkretnej sytuacji życiowej, czy zależy Ci na długotrwałej, regularnej kontroli. Jeżeli zależy Ci z kolei głównie na kontroli SMS, a wiesz, że użytkownik telefonu wysyła ich bardzo dużo, zastanów się również, czy chcesz każdą kopię SMS otrzymywać SMS-em na swój telefon komórkowy czy może wygodniejsze (chyba zdecydowanie) będzie wysyłanie SMS na email/serwer, które odczytasz w wolnej chwili. Ustal też z jaką częstotliwością i jak dużą ilość danych zamierzasz otrzymywać z telefonu kontrolowanego.
 

Niezbędnik kontrolera
Potrzebna jest Ci też garść informacji, która ułatwi realizację Twojego celu. W każdym wypadku aby zainstalować podsłuch w telefonie komórkowym musisz mieć go w ręku - nie ma od tej reguły żadnego wyjątku. Podsłuchiwanie, czytanie cudzej korespondencji, może być nielegalne tak więc konieczność posiadania telefonu niejako uprawdopodobnia, że instalujecie to na swoim własnym telefonie (oprogramowanie świetnie sprawdza się w przypadku zgubienia/kradzieży telefonu)

Jeśli wciąż się wahasz skontaktuj się z nami. Doradzimy i pomożemy znaleźć takie rozwiązanie, które w pełni spełni Twoje oczekiwania.


Przejdź do strony głównej