PolskiAngielski
1 » Formy płatności2

Formy płatności

Podczas zakupów w naszym sklepie oferujemy Państwu 6 form płatności:


alt

Przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Użytkownikowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia, zaś zlecenie realizacji zamówienia Dostawcy dokonane zostanie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy)

Koszt płatności: 0,00 złalt

Przelew bankowy poprzez zewnętrzny system płatności PayPal, obsługiwany przez firmę PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A. z siedzibą w Luksemburgu (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu PayPal o dokonaniu płatności przez Klienta)

Koszt płatności: "cena" x 0.029 + 0.80 zł


alt

Przelew bankowy poprzez zewnętrzny system płatności PayU, obsługiwany przez firmę PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu PayU o dokonaniu płatności przez Klienta)

Koszt płatności: "cena" x 0.025 + 0.35 zł


alt

System płatności ratalnych "ratyPayU", obsługiwany przez PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu od PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu płatności za zamówiony Towar

Koszt płatności: 0,00 złalt

System płatności ratalnych "mBank Raty", obsługiwany przez mBank S.A. z siedzibą w Warszawie (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu od mBank S.A. z siedzibą w Warszawie płatności za zamówiony Towar

Koszt płatności: 0,00 zł


 

alt
Gotówką za pobraniem, płatność Dostawcy przy dokonywaniu Dostawy (w tym przypadku realizacja zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia)

Koszt płatności: 5,00 zł


Przejdź do strony głównej