PolskiAngielski

FaqINSTALACJA


1. Jak zainstalować oprogramowanie?

Instalacja jest bardzo prosta. Wystarczy otworzyć przeglądarkę internetową w telefonie i wprowadź adres URL. Po zatwierdzeniu program zostanie pobrany i automatycznie zainstalowany.

2. Czy mogę zainstalować program zdalnie?

Możemy zainstalować aplikację zdalnie. Wystarczy że pobierzesz aplikacje z sklepu Google Play i prześlesz do nas otrzymany kod. Połączymy się z telefonem zdalnie i zainstalujemy spyphone za Ciebie w ciągu 5-10 minut. Musisz mieć telefon fizycznie w ręku w celu pobrania aplikacji.

3. Czy mogę zainstalować program na telefonie za pomocą własnej karty SIM, ale potem dać telefon osobie, która korzysta z innej karty SIM?

Tak. Możesz używać dowolnej karty SIM w trakcie instalacji. Jeśli telefon ma dostęp do internetu przez WIFI karta SIM nie jest wymagana podczas instalacji.

4. Czy mogę zainstalować program jednocześnie na kilku telefonach?

Tak. Program zainstaluje się ale korzystanie z funkcji programu będzie możliwe tylko na tym telefonie, na którym jest aktywna licencja. Na jednej licencji w tym samym czasie będzie działał jeden telefon.

5. Czy program instalowany jest w telefonie czy na karcie SIM?

Program instalowany jest w pamięci telefonu.

6. Czy muszę coś dodatkowo wykonać na telefonie przed instalacją spyphone ?

Niektóre urządzenia muszą być „odpowiednio przygotowane”, aby „przyjąć” oprogramowanie. Telefony z systemem iOS potrzebują tzw. JailBreak'a. Każdy serwis telefonów komórkowych oferuje taką usługę w przystępnej cenie - można też spróbować samemu wzorując się na filmach zamieszczonych w sieci. Podobnie jest z urządzeniami na systemie Android - te wymagają tzw. ROOT - (tylko i wyłącznie jeśli interesują nas dodatkowe funkcje spyphone np monitorowanie portali społecznościowych) często można zrobić to samemu z poziomu menu telefonu lub podłączając tel do komputera, niekiedy jednak trzeba udać się do serwisu.ANDROID
1. Jak znaleźć wersję systemu operacyjnego?
Z poziomu ekranu głównego wybierz Aplikacje > Ustawienia > Informacje o urządzeniu > Wersja systemu Android.
2. Czym jest Root?

Root umożliwia dostęp do plików systemowych Androida, zwiększa możliwość monitorowania funkcji spyphone. Po wykonaniu root w aplikacjach pojawi się ikona "Super SU" którą można ukryć.


IPHONE
1. Jak znaleźć wersję systemu operacyjnego?
Z poziomu ekranu głównego wybierz Ustawienia > Ogólne > Informacje. Wersja oprogramowania zostanie wyświetlona na ekranie telefonu.


2. Jak dowiedzieć się czy iPhone ma Jailbreak?

Po wykonaniu jailbreak w aplikacjach pojawi się ikona "Cydia".


OBSŁUGA

1. Na czym polega podsłuch otoczenia?

Podsłuch otoczenia możliwy jest po wykonaniu połączenia z własnego telefonu lub nagrania otoczenia poprzez wysłanie SMS z odpowiednią komendą ze zdefiniowaną długością trwania takiego nagrania. Może być możliwy też na żywo przez panelu www, z poziomu komputera zdalnie włączysz mikrofon w monitorowanym telefonie.

2. Czy mogę podsłuchać rozmowy telefoniczne?

Tak, spyphone posiada funkcję podsłuchiwania rozmów telefonicznych w czasie rzeczywistym z poziomu telefonu lub komputera przez panel www. Każda rozmowa przychodząca lub wychodząca zostanie też nagrana i przesłana na panel www lub email.

3. Jaki transfer danych wymagany jest do przesyłania raportów?

Ilość danych zależy od liczby zdarzeń wysłanych raportów. Średnia miesięczna ilość to około 50Mb. Na rachunku za telefon jest wyszczególniona ilości wykorzystywanych danych, nie ma więc sposobu, aby użytkownik dowiedział się, na jaki numer zostały wysłane dane, dlatego program nie może być wykryty nawet jeśli użytkownik ma dostęp do rachunku za telefon.
 


Przejdź do strony głównej